Category Archives: Projeler

KKYDP 12. Etap Kapsamında Hibe Almaya Hak Kazanan Projelerimiz

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Ulusal Tarım Stratejisi ve Kırsal Kalkınma Planı kapsamında, kırsal alanda ekonomik ve sosyal gelişmeyi sağlamak amacıyla uygulanan 12. Dönem Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi (12. Etap KKYDP) programı ile;

1) S.S 78 NO’ LU EDREMİT ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ –
Proje adı: Zeytinyağı Üretim Tesisi Modernizasyon ve Kapasite Artış Projesi
Proje konusu: Bitkisel Ürün İşlenmesi, Paket ve Depolanması Zeytinyağı Üretimi ve Paketleme

2) S.S 215 NO’ LU EZİNE ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ –
Proje adı:Zeytinyağı Üretim Tesisi Modernizasyon ve Kapasite Artış Projesi
Proje konusu:Bitkisel Ürün İşlenmesi, Paket ve Depolanması Zeytinyağı Üretimi ve Paketleme

3) KURŞUNOĞLU DERİ –
Projenin…

Read More...

IPARD II – Üçüncü Başvuru Çağrı İlanı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 21 Aralık 2017 tarihinde IPARD II Programı Üçüncü Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır.

Bu Başvuru Çağrı İlanı kapsamında sadece “Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar” ile “Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme” sektörleri kapsamında başvurular kabul edilecektir.

IPARD II – Üçüncü Başvuru Çağrı İlanı

Read More...

KKYDP 11. Etap Kapsamında Hibe Almaya Hak Kazanan Projelerimiz

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Ulusal Tarım Stratejisi ve Kırsal Kalkınma Planı kapsamında, kırsal alanda ekonomik ve sosyal gelişmeyi sağlamak amacıyla uygulanan 11. Dönem Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi (11. Etap KKYDP) programı ile;

1) S.S 80 NO’ LU KÜÇÜKKUYU ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ – Zeytinyağında Kalite Kayıplarının Önlenmesi Projesi,
2) MUSTAFA ONARAN – Zeytinyağı Üretim Tesisi Modernizasyon Projesi
3) BAĞCI TARIM ÜRÜNLERİ TURİZM TEKEL İNŞAAT İNŞAAT MALZEMELERİ SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. – Zeytinyağı Üretim Tesisinde Verimliliğin Arttırılması Projesi,
4) UYGUN RAFİNE YAĞ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. – Organik Zeytinyağı Üretim Tesisi Kapasite Artış Projesi

Hibe desteğine hak kazanmıştır.
Proje…

Read More...

TKDK Kapsamında Hibe Almaya Hak Kazanan Projelerimiz

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Türkiye Cumhuriyeti adına Avrupa Birliği’nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan IPA’nın Kırsal Kalkınma Bileşeni kapsamında uygulanacak yatırımlara ilişkin IPARD II 1. Çağrı Döneminde;

1) HASAN YILANCIOĞLU – Arıcılık Projesi,
2) MUSTAFA ONARAN – Zeytinyağı Üretim Tesisi Kapasite Artış Projesi

Sözleşme imzalamaya hak kazanmıştır.
Proje sahiplerimizi tebrik eder, bizi tercih ettikleri için teşekkür eder bol kazançlar dileriz.

Read More...

Bağcı Tarım Ürünleri

TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU’NUN 13. Çağrı dönemine başvurusunu yapmış olduğumuz BAĞCI TARIM ÜRÜNLERİ TURİZM TEKEL İNŞAAT, İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ 302 – 2 –  TEDBİRİ kapsamında uygulamaya başlamış olduğu KONTİNÜ ZEYTİN SIKMA TESİSİ KAPASİTE ARTIŞ PROJESİ yatırımı başarıyla tamamlanmıştır.

Yatırımcımızı tebrik eder bol kazanç dileriz.

 

 

 

 

 

 

Read More...
Altınoluk Tariş TKDK Desteği

Altınoluk Zeytin & Zeytinyağı Satış Koop Projemiz

TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU’NUN (TKDK) 13. Çağrı dönemine başvurusunu yapmış olduğumuz S.S. 994 NOLU ALTINOLUK ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFİ 302 – 2 –  TEDBİRİ kapsamında uygulamaya başlamış olduğu PİRİNA İŞLEME TESİSİ yatırımı başarıyla tamamlanmıştır.

Yatırımcımızı tebrik eder bol kazanç dileriz.

 

 

 

 

 
Altınoluk Tariş İletişim Bilgileri
Altınoluk Tariş (Altınoluk Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi) 1988 yılında kurulmuş olup toplam 515 ortağı olan bir kooperatiftir. 425 ton zeytinyağı depolama kapasitesi ile bölgenin en büyük kooperatiflerinin başında gelmektedir. Günlük 140 ton zeytin sıkma kapasitesi ile yoğun bir üretim faaliyeti sergilemektedir.

 
Altınoluk Tariş Adresi
Şahindere Mh. Mimar Sinan Cd. No:44 Altınoluk – Edremit /…

Read More...
Aktaylar Zeytinyağı Fabrika Üretim Tesisi

Aktaylar Zeytin – AB Standartlarında Zeytinyağı Üretimi Projemiz

TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU’NUN (TKDK) 12. Çağrı dönemine başvurusunu yapmış olduğumuz AKTAYLAR MADENCİLİK İNŞ. NAK. GIDA PLASTİK KON. TURZ. SAN. VE ALTIN TİC. LTD. ŞTİ. 302 – 2 –  TEDBİRİ kapsamında uygulamaya başlamış olduğu AB STANDARTLARINDA ZEYTİNYAĞI ÜRETİMİ yatırımı başarıyla tamamlanmıştır.

Aktaylar, TKDK destekleri sayesinde İNKA Grup aracılığıyla 2. hibe desteği almış olup şirketlerini büyütmeye devam etmiştir. Kendilerini bizleri seçtikleri için teşekkür eder, birlikte daha iyiye ulaşmayı hedefleriz.

Aktaylar Zeytin Balıkesir – Edremit yolu üzerindeki fabrikasıyla hem zeytin & zeytinyağı üretimi yapmakta hem de fabrika satış mağazasıyla satışlarına devam etmektedir.

Yatırımcımızı tebrik eder bol kazanç dileriz.

 

 

Read More...
Zeytin Tankarlı Dış

Aktaylar – Zeytinyağında Kalite Kayıplarının Azaltılması Projemiz

TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU’NUN 13. Çağrı dönemine başvurusunu yapmış olduğumuz AKTAYLAR MADENCİLİK İNŞ. NAK. GIDA PLASTİK KON. TURZ. SAN. VE ALTIN TİC. LTD. ŞTİ. 302 – 2 –  TEDBİRİ kapsamında uygulamaya başlamış olduğu ZEYTİNYAĞINDA KALİTE KAYIPLARININ AZALTILMASI yatırımı başarıyla tamamlanmıştır.

Aktaylar, TKDK destekleri ile işletmelerini büyütmüş, faaliyetlerini hızlandırmıştır.

Yatırımcımızı tebrik eder bol kazanç dileriz.

 

 

  

Read More...
Hamdibey Süt ve Gıda Ürünleri

Projesini Hazırlamış Olduğumuz Hamdibey Süt Ürünleri İşletmesi Üretime Başladı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale İl Koordinatörlüğü’ne Hamdibey Süt Ürünleri İşleme Tesisi adıyla sunulan projemiz, 18 Temmuz 2013 Perşembe günü imzalanarak hibe desteği almaya hak kazanmıştı. Yenice’nin Hamdibey beldesinde kurulan tesis günlük 45 ton süt işleyerek AB standartlarında beyaz peynir, kaşar peyniri, tereyağı ve lor peyniri üretimi yapmaya başladı. TKDK, destek kapsamında toplamda yaklaşık 3 milyon 600 bin liralık projenin 1 milyon 788 bin lira geri ödemesiz hibesini de proje sahiplerimize teslim etmiştir.

Proje sahiplerimizi kutlar, bol kazançlar dileriz.

 

 

 
Çanakkale TKDK Haberi
9. Başvuru Çağrı İlanı Dönemi’nde IPARD Programı hibe desteği için proje başvurusunda bulunan ve sözleşme imzalamaya hak…

Read More...