İNKA Elektronik İnşaat Mühendislik İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti 1996 yılında kurulmuştur.

Kuruluş amacı; ÇED (Çevresel Etki Değerlendirmesi) Yönetmeliği kapsamında, ÇED raporlarının hazırlanması ve buna yönelik olarak proje sahiplerine danışmanlık hizmeti verilmesidir. Kuruluşumuz, Çevre Bakanlığı tarafından 2000 yılında söz konusu faaliyetleri yapabilme ile ilgili yetkilendirilmiş ve ÇED raporları işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

ÇED Raporlarının hazırlanması ile başlayan faaliyetlerimiz, tesislerin yasal izinlerinin tamamlanmasına yönelik olarak emisyon izni, deşarj izni, işletme izni ve GSM Ruhsatları ve İşletme Kayıt ve İşletme Onay konularında danışmanlık hizmetleri, Yatırım Teşvik Belgesi Alımında danışmanlık hizmetleri, Kırsal Kalkınma Projeleri, KOSGEB Destekleri ve Kalkınma Ajansları Hibe Programları konularında danışmanlık hizmetleri, atık yönetimi, toprak koruma projeleri hazırlanması yönünde genişleyerek tüm çevre ve teşvik konularında danışmanlık hizmeti verecek kapsama ulaşmıştır.

Bugün bünyesinde ki biyolog, çevre ve gıda mühendislerinden oluşan uzman kadrosu ve 21 yıllık tecrübesi ile tüm çevre konularında danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz:

Ürettiğimiz çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Misyonumuz:

  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
  • Çevre Yönetimi konusunda çalışmalar yapmak,

İnka Grup; Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortaklarımız ile işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmalarımızla daha yükseği hedeflemektedir.

İnka Çevre Danışmanlık.